poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Nie ma b(l)oga! Jest motór!Uprawiamy święte wojny w cyberprzestrzeni, zamiast z przyjaciółmi żoną dziećmi porozmawiać. Siedzimy w bladym trupim świetle monitorów, w szumie wentylatorów procesorowych i serwerowych, z dłońmi na klawiaturach, zamiast pod błękitem oddychać powietrzem przesyconym złocistymi słonecznymi promieniami, w świergocie ptasząt godujących, a dłońmi raczej trzymać ręce Drugiego Człowieka.  Albo manetki motocykla. I mknąć Drogą. W takich sytuacjach łatwiej bowiem Dotknąć Absolutu niż próbując go słowem, logiką, intelektem ogarnąć w cyberprzestrzennych dyskusjach. Doświaczyć tego który jest Drogą Prawdą i Życiem można raczej będąc W Drodze,  w Prawdziwym Życiu, teraz nie nazywanym już Real Life'em, ale oflajnem.
Więc, póki ciepło i sucho, porzucam (b)logosferę i znikam do oflajnu. W Drogę. Nie ma b(l)oga! Jest motór!

7 komentarzy:

 1. No wreszcie! ;) Tylko uważaj, bo mnie już z placu wypuszczają ponownie, więc poziom bezpieczeństwa na drogach w Rejonie znacząco się obniżył ;) (a co to dopiero będzie po zdanym egzaminie... ;))
  Jedna prośba tylko, mogłabyś rozszerzyć część treściwą bloga lub też wstawiać filmiki w bardziej dopasowanej szerokości do obecnej? Bo często widać tak ze dwie trzecie/połowę obrazu...

  OdpowiedzUsuń
 2. No i dupa. Nikt się tu nie zna na motórze oprócz Pacyfki i Filusia. Więc wszyscy inni zachowują nobliwe milczenie. Onirycznie niedefiniowalne nawet przez Encyklopedię Britannica.
  koteg

  OdpowiedzUsuń
 3. Se tak myślem,że wszyscy (nawet alkoholicy i degeneraci) znają się na Kościele i Bogu, natomiast na Motórze i jego manetkach - totalna dupa jeża... Pasyfka - siem odezwij choć do mnie

  Ferdynad Kiepsko-Wlazło :)

  Totus Tuus ego sum et omnia mea Tua sunt. Accipio Te in mea omnia. Praebe mihi cor Tuum Pacyfka - i gitara!

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż ci co się znają na manetkach piszą na motofanatyku... i sam wiesz co z tego wynika...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdaje im sie ze znaja sie na manetkach..

  OdpowiedzUsuń
 6. to pisalem ja Bolo,malo znajacy sie na manetkach,nie wiem jak to zrobic zebyscie ,zajebiscie,wiedzieli kto pisal

  OdpowiedzUsuń
 7. Dotknąć Absolutu ,Pacinko,prosze ,musisz to mi wyjasnic ,o co biega,ja prosty motórzysta

  OdpowiedzUsuń